طرح پاییزه کتاب ۹۹ همزمان با هفته کتاب در حال برگزاری است
1399/08/24طرح پاییزه کتاب۹۹ از امروز (۲۴ آبان ماه) همزمان با بیست و هشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران آغاز به کار کرد.

به گزارش ستاد خبری بیست و هشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، طرح پاییزه کتاب ۹۹ با شعار«دانایی؛ مانایی» از امروز شنبه (۲۴ آبان ماه) کار خود را در ۸۳۵ کتابفروشی عضو طرح در ۳۱ استان کشور آغاز کرده است و تا ۳۰ آبان ماه ادامه خواهد داشت.

در این طرح، ۶۴۲ کتابفروشی از مراکز استان ها و ۱۹۳ کتابفروشی از سایر شهرستان ها برای حضور در پانزدهمین دوره طرح توزیع یارانه از طریق کتابفروشی ها اعلام آمادگی کردند. همچنین در این دوره، ۱۰۵کتابفروشی برای نخستین بار به طرح پاییزه کتاب ۹۹پیوستند.

علاقمندان می توانند با مراجعه به کتابفروشی های عضو طرح، کتاب های عمومی، کودک و نوجوان و دانشگاهی را تا سقف ۲۰۰هزار تومان با یارانه ۲۰درصدی خریداری کنند.
 

در این دوره، استان های تهران با ۱۳۲ کتابفروشی، اصفهان با ۸۶ کتابفروشی، خراسان رضوی با ۸۴ کتابفروشی و قم با ۷۱ کتابفروشی بیشترین مشارکت را در طرح پاییزه کتاب۹۹ داشتند.

اسامی، مشخصات و آدرس کتابفروشی های عضو طرح پاییزه کتاب ۹۹ در tarh.ketab.ir  قابل مشاهده است. در این دوره از طرح، به منظور رعایت دستورالعمل های بهداشتی ناشی از ویروس کرونا،  امکان خرید تلفنی و غیر حضور نیز با ثبت اطلاعات مربوطه در پنل از سوی کتاب‌فروشی‌ها فراهم شده است.
منبع: بيست و هشتمين دوره هفته کتاب